Reklama
 
Blog | Karolína Katchaba Hrubešová

Zdravé BJÚTERÝ – ČAS SHODIT GAŤKY?

Herečku Nelu Boudovou (52) mám ráda. Moc se mi líbila například ve Vratných lahvích. A taky mě těší, že ochotně propůjčuje svůj hlas jiným kráskám, třeba Julii Roberts (Pretty Woman). Teď mě trochu vylekala, když se na sociálních sítích objevila od pasu dolů nahá, ležící na zádech s roztaženýma nohama a pohlavím zakrytým pouze rouškou proti koronaviru. Prý je to její vyjádření občanské nespokojenosti s tím, jak stát v době krize manipuluje s veřejností – prostě podle názoru Nely Boudové je těch roušek moc. Bulvár samozřejmě jásá.

I já sama se pod rouškou kolikrát doslova dusím a některá opatření mi také připadají trochu protismyslná. Jsem moc ráda, že už ji například nemusím nosit, když běhám sama po lese… Potřebu roztahovat nohy před veřejností a laškovně koketovat s rouškou za vzrušení davů a bulváru ovšem zatím nemám a tak nějak… nemám ani na nic podobného. Ale zasmála jsem se. Každý jsme jiný a já navíc nejsem herečka. Jinak bych řekla, že Nela Boudová v té odvážné roli (kterou si zrežírovala sama), v zásadě obstála. Neodsuzuju ji, ovšem jak říkám, lekla jsem se…

Nejen toho, že je to všechno podlé dílo nějakého lstivého paparazzi, ale i já mám prostě chvíle, kdy mi koronavirus se vším, co se ho týká, leze na mozek. (Stačí k tomu třeba jen doma uvězněné dvě akční děti ve věku 5 a 6 let, bijící po celý den jak lvi o mřížeJ. Sami však víte, že je toho na nás matky opravdu mnohem, mnohem víc.). A k tomu, jak už jsem několikrát četla například na Seznamu, ten zákeřný virus v některých případech lidem na mozek osobně opravdu leze! Líbí se mu tam. A dokáže v hlavě natropit pěknou neplechu!

No a teď se v tom rozeberte. Co se vlastně stalo? A co se to děje? Je Nela Boudová odvážná bojovnice proti manipulaci nebo..?  Jsem já ta, co už nechápe pomalu vůbec nic a je nejvyšší čas shodit gaťky a protestovat proti útlaku?

Jedno staré české přísloví říká:  „Nestahuj kalhoty, když je brod daleko.“ Co kdybychom to zkusili ještě chvíli vydržet?

Vaše Katchaba

 

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama