Reklama
 
Blog | Karolína Katchaba Hrubešová

Zdravé BJÚTERÝ – DEN, KDY JE NEBEZPEČNÉ SE VÁŽIT

Zdravý zevnějšek má původ uvnitř. (Robert Urich)

Znáte to taky? Když vám není do zpěvu a máte špatnou náladu, tak vám najednou na obličeji vyskáče nejmíň 10 pupínků, cítíte se asi o 10 kilo těžší, než ukazuje váha, vlasy si dělají, co chtějí (nepomůže jim ani litr laku)… ve výčtu nepříjemností bych v takový hnusný den mohla pokračovat do nekonečna.

A co naopak den, kdy se po ránu vzbudíte, vykročíte z postele správnou nohou a v tu chvíli už víte, že ať uděláte to nebo pravý opak, vezmete si na sebe cokoli, klidně pytel, stejně to bude pecka? Pleť máte jako dětskou prdýlku a přijdete si neodolatelná? Ano? Každá to jistě znáte…

Už jsem se naučila s těmihle rozpornými stavy bojovat a mít je pod kontrolou. Neříkám, že se mi to vždy daří na 100 %, ale každopádně vím, že je to opravdu o vnitřním nastavení, o tom, jak smýšlím a jestli se nechám pohltit negativními myšlenkami a dusit otravným okolím nebo se tomu nepříjemnému tlaku dokážu vyhnout. A jak to dělám? Když cítím, ze se den blbec blíží – začnu být okamžitě aktivní, snažím se víc hýbat, uspořádat si cosi ve svém životě (třeba šatník – nevěřili byste, jaký to má blahodárný účinek , páč když něco vyřadíte, uvolníte místo něčemu novému, že jo…logicky ) a hlavně – tolik se neprohlížím, nevážím se (!!!)… a zkrátka už teď čekám na ten správný den D, kdy zase budu za “hvězdu” .

Zkuste to také, vážně to funguje!

Vaše Katchaba

 

 

 

 

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama