Reklama
 
Blog | Karolína Katchaba Hrubešová

Zdravé BJÚTERÝ – JE JEDNODUCHÉ BÝTI ŽENOU?

Jsi hubená… Měla by ses konečně pořádně naládovat a přestat řešit těch tvých 5 kilíček navíc, už mě nebaví v posteli počítat kosti.

Jsi tlustá… Začni s tím už něco dělat, nikdo nemá rád tlustý holky!

Kde máš prsa? Jsi jako plocha dráha! Vypadáš jako chlap.
Nevystrkuj pořád ty svoje dudy! Proč jsi tak vyzývavá?

Líčíš se…  Jsi umělá jak barbína, nepřirozená a zmalovaná.
Nelíčíš se… Proč se o sebe nestaráš? Bože, jak jsi líná!

Mohla bych pokračovat ještě na další dvě stránky formátu A4 a stejně bych se nedobrala konce. My dívky, ženy i maminky jsme nejednou od svých protějšků a okolí za něco kritizovány i… ponižovány. Někdy dost surově. Ale domov, pánové, opravdu není hospoda, ani fotbalový stadion…

A co tím vším chci říci? Proč se na věc nepodívat i z druhé stránky? Jestlipak není vlastně úžasné, že můžeme být, kým chceme? Třeba i tou zmalovanou barbínou? Nebo „línou“ Popelkou? Protože ať budeme vypadat tak či onak, vždy se najde někdo, komu se (na rozdíl od jiných a bohužel kolikrát těch nejbližších) budeme líbit, kdo nás opravdu bude mít rád a kdo si nás bude vážit. Že se dotyčný ještě neukázal? Trpělivost… ostatně, proč nesebrat trochu odvahy a nevyjít mu naproti?

 

Závěr? Hlavně se nikdy s nikým neporovnávejte! Každá jste jiná, dudy nedudy…  A také se nenechte urážet a hlavně si na nic takového nezvykejte, protože, jak známo, zvyk je železná košile a ta se nesvléká snadno. Dokonce ani přes tu plochou dráhu…   Prostě se snažte brát samy sebe takové, jaké jste a žijte tak, abyste VY byly spokojené. A uvidíte, že pak – alespoň ve většině případů – začne být spokojené i vaše okolí.

 

Vaše Katchaba

 

 

 

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama