Reklama
 
Blog | Karolína Katchaba Hrubešová

Zdravé BJÚTERÝ – KAŽDÝ MÁME SVOU VLASTNÍ CESTU

Kájo, proč jako ta holčina, co přidala před chvílí na facebookovou skupinu příspěvek, že má tvůj  jídelníček, zhubla 8 kilo za dva měsíce? A proč já s jídelníčkem od tebe zatím shodila jen 1 kilogram?

Proč Vendula odnaproti hubne jako po másle a já po másle jen tloustnu?

Proč?

Proč je jedna taková a druhá maková?

Proč tamta má ono a jiná zase tamto? Pořád dokola…

 

Takže se musím znovu opakovat….víte o těch druhých osobách něco? Znáte jejich skutečnou výchozí pozici (jinak se shazuje ze 130 kg a jinak z 80 kilogramů)?  Víte, jaký má dotyčná metabolismus, co prováděla se svým tělem pár let dozadu (pokud sportovala, tělo si pamatuje a rychleji se vrací k původnímu stavu, ovšem jestli jen vymetala mekáče a fastfoody… odpovězte si sami)? Je vám známo, kolik ona dáma opravdu váží a jak jedla předtím? Jestli v jejím případě třeba jen nestačilo zlepšit stravu? A zda paní, co jí hubnutí hned nejde, třeba předtím neubližovala svému tělu všemi možnými i nemožnými dietami?

Co z toho vyplývá, milé ženy? Neporovnávejte se (pro klid duše i těla) nikdy s nikým, každá jste originál! Zkuste se opravdu zaměřit jen na sebe. Štěstí na vás totiž obvykle nečeká „jinde“, někde za humny, venku na ulici nebo v parku, neukrývá se před vámi dokonce ani na horách nebo u moře, nenajdete ho možná ani v té  luxusní vile, co jste podědily…  Nikdo ho před vámi vážně neschovává (ani já ne)…  ale nalézt ho můžete jenom a jenom uvnitř sebe sama. A když pak to štěstí v sobě dokážete pořádně probudit, půjde vám najednou vše, na co sáhnete a nač si vzpomenete. I to shazování nadbytečných kil…

Netrapte se ani tím, co bylo….že jste něco vzdaly, něco nezvládly, něco neudělaly nebo nedokázaly  –  minulost zkrátka nezměníte. Zaměřte se naopak na budoucnost, na nové cíle, sny a přání. Opravdu se nadarmo neříká – kam směřují vaše myšlenky, tam směřují vaše kroky.

Nesnažte se ani být jako tamta modelka nebo jako ona super bikina (a už vůbec nechtějte být jako já, proboha… občas mi to napíšete a uvedete mě do rozpaků, vážně bych vám nic takového nepřála a vašemu okolí už vůbec ne), ale snažte se  být vždy jen samy sebou…

A proč?

Proč?

Protože právě vy jste ty krásné a skvělé! Všechny do jedné. Myslete na to. Mám vás ráda.

 

Vaše Katchaba

 

 

 

 

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama