Reklama
 
Blog | Karolína Katchaba Hrubešová

Zdravé BJÚTERÝ – KILO MUŽE NENÍ KILO ŽENY

To je tak nespravedlivé! Muž přestane sladit kafe…odskočí si na WC a má o 2 kila míň. A my ženy? Cvičíme denně hodinu, odepřeme si i to (nevinné?) víno, omezíme sacharidy (Sbohem milovaná čokoládo!) na úplné minimum – a co se stane? Ručička na váze ukazuje o další kilo víc

Je to vážně pohlavím? Opravdu se jedná o další velkou nespravedlnost Matky Přírody? Neřekla bych…

Jde spíš o to, že my ženy se příliš stresujeme, řešíme každé sousto a máme tendenci se lynčovat, když cokoli nedodržíme a neprovedeme přesně tak, jak jsme si předsevzaly. Pánové to mají často víc na háku – nebojí se najíst (ale přestanou se například cpát nesmysly), často jim není zatěžko si kdekoli zacvičit, zatímco my rozebíráme tak dlouho jak na dřepy, až skutek utek´) a hlavně – mužům je většinou buřt (fuj, ten vlastně ne), jak budou vypadat v plavkách, takže jedno, jestli shodí kilo za týden nebo za tři.

Zkusme si vzít z našich mužů příklad – váží se snad denně a brečí u toho? Snaží se vydupat si čas sami pro sebe? (Co se týká pivínka, řekla bych ovšem, že ano) Stresují se chlapi tak jako my, když snědí něco, co by neměli? Urážejí se, podceňují se a vyvádějí neustále kvůli kilům tolik jako my ženy? Přemýšlejte o tom!

Krásný a klidný večer přeje vaše

Vaše Katchaba

 

 

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama