Reklama
 
Blog | Karolína Katchaba Hrubešová

Zdravé BJÚTERÝ – KVALITY MAMINEK SE KRÁSOU NEMĚŘÍ, ALE…

„Nechci, aby se mé děti styděly za svou mámu.“ Tenhle argument slyším od nejedné maminky, které pomáhám zhubnout. A to se děti často nesvěří s tím, kolik toho třeba ve škole vyslechnou na svou adresu – a natož na adresu svých rodičů. Co se týká nadbytečné váhy, jsou to kolikrát nehezké věci. „Ta stará hrošice, velryba, slonice…“ Mimochodem, uvědomujete, jak citlivé jsou kolikrát děti na to, jak mladě nebo staře vlastní (nebo jejich kamarádů) rodiče vypadají? A jak i tímhle umí sakra poranit? I kdybych stokrát opakovala, že ty nejdůležitější kvality maminek jsou jinde a krásou se měřit nedají, je to prostě tak.

Teď udělám důležitou vsuvku – všimli jste si také, že nejedna žena se ztracenými kily jakoby ztrácela i roky? „Omládla jste o 10 (i 20) let,“ čteme nejednou na naší facebookové skupině u srovnávacích fotografií žen, kterým se daří redukovat svou hmotnost. A protože je (pro sebe, pro děti, partnera i okolí) důležité udržet si nejen novou váhu, ale i znovunabyté mládí, bude jednou ze součástí naší připravované Akce mámy (pracovní název, už jsem o ní párkrát psala) i kosmetická poradnaJ. Hlavní důraz budeme ovšem s trenérem Sváťou Vobejdou samozřejmě klást na:

  • přípravu zdravých jídel (nejen pro sebe, ale také pro děti a rodinu na doma i do práce)
  • efektivní domácí cvičení (ale i v zaměstnání v rámci přestávky apod.)

A to všechno tak, abyste se, milé maminky, dokázaly s tím vším vejít do méně než dvou hodin – tedy abyste nejen hubly a krásněly, ale abyste také dokázaly ušetřit čas.

Samozřejmě, když se zavádí nějaká novinka, je třeba ji důkladně vyzkoušet. Proto

chceme celý projekt testovat přibližně ve čtrnáctidenních intervalech (uvažuji například ve čtvrtek v rámci Inspirace na víkend, viz fb. skupina Jíme a hubneme s Katchabou). Tedy přicházet jak s rychlými a zdravými recepty (hodně času budeme věnovat oblíbeným krabičkám – co vy na to, Petro Pechová, Jitko Patrovská, Míšo Segiňová a dalšíJ?), tak s jednoduchým, ale účinným cvičením. Jakým?  Především cviky s váhou vlastního těla a s tak prostými pomůckami jako jsou obyčejná židle nebo plastové láhve s vodou. A věřte, že to pro návrat ke kráse i sebevědomí docela stačí.

A ještě k něčemu by to mělo stačit – k tomu, aby vaše děti ve škole i jinde slyšely od ostatních: „Máš hezkou mámu!“ I když (opakuji ještě jednou), ty nejdůležitější kvality maminek se krásou změřit nedají.

 

 

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama