Reklama
 
Blog | Karolína Katchaba Hrubešová

Zdravé BJÚTERÝ – NĚKOMU MÁLO, NĚKOMU VÍC

O čem je řeč? Někomu se hroutí svět, protože má 10 kilo navíc a ne a ne je dostat dolů, jiný nebo jiná (jako já před čtyřmi roky) považuje za (ne)dosažitelný cíl shodit těch kilogramů 40 a další si dokonce troufá na dvojnásobek. A nespokojení a nešťastní přitom můžeme být všichni stejně.

Proč to připomínám? Jistě jste si na naší facebookové skupině Jíme a hubneme s Katchabou všimli toho, jak kolikrát „těžké váhy“ doslova pohrdají těmi – z jejich pohledu zanedbatelnými – 10 kily, ze kterých mívají váhy „muší“ každý den osypky. A naopak, tintítka kolikrát nedokážou pochopit, jak je možné, že to metráčci dokázali nechat zajít tak daleko. Jak? Snadno. Sama jsem toho byla pár let důkazem. Ráda bych vás ale ujistila, že trápení (mám teď na mysli stav našich dušiček) s nadváhou může být stejně bolestné opravdu pro všechny, ať už se nacházejí v kategorii do 60 nebo 160 kilogramů. A protože ukázaná platí a osobní výpověď bývá nejpřesvědčivější, mám ráda srovnávací fotografie před hubnutím a po něm a stejně tak i příběhy, které se k nim pojí. I z toho důvodu jsem jich tentokrát do nové motivační kuchařky zařadila opravdu hodně (už zítra se o knize a překvapeních, která v ní na vás čekají, dozvíte na naší velké facebookové skupině mnohem víc).

A co se těch zmíněných příběhů i fotografií týká – utvrdily mě nejen v tom, jak zásadní je porozumět nejen vlastním problémům, pochybnostem i našemu odhodlání věci měnit, ale také, že je stejně důležité dobře pochopit a přijmout úsilí (i nejistoty) těch ostatních – ať už ručička na váze ukazuje jakékoli číslo. Protože všichni jsme jedineční, každá (a každý) jsme originál, stejně jako jsou neporovnatelné a výjimečné naše životy. To nejdůležitější vůbec ale je, že jsme se našim problémům a potížím dokázali postavit a zvítězit nad nimi.

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama