Reklama
 
Blog | Karolína Katchaba Hrubešová

Zdravé BJÚTERÝ – O TAJNÝCH SNECH

 

Sociální svět versus realita

Co se mi honí hlavou (jak se mě stále dotazuje facebook)? Tohle: Nenechte se zviklat! Kým? Právě tím virtuálním světem sociálních sítí! Denně tam vidíte tolik krásných a dokonalých fotek a statusů, šťastné páry a rodiny… a realita může být často hodně jiná.  Jakoby kolikrát kliknutím na myšku nebo na display rázem zmizela všechna tíha všedních dnů a my se už jen vznášeli v té sladké růžové vatě kyberprostoru, kde můžete být hned a bez sebemenší námahy třeba milionářkou nebo královnou krásy.

Pokud se ovšem tvrdé reality týká, nejsem ani já výjimka (ráda bych byla, kdo ne?)… a i když s vámi sdílím jen ty pěkné a pozitivní věci, také mám svá trápení a svádím své “boje”. A vůbec ne malé. Jak se říká – jednou jsi nahoře, jednou dole… ale důležité je se nevzdat a zase se zvednout! A stejně tak, jako se vás já snažím povzbuzovat a motivovat, abyste nikdy neopouštěli své sny a cíle, podporujete na oplátku vy mě!

A co z toho všeho vyplývá? Nesnažte se být za každou cenu v kůži někoho jiného nebo žít jiný život než ten svůj.  Naopak – buďte právě vždy jedineční a svoji – a vůbec není nutné, aby to byl život v růžovém oparu! Jen tak se vám totiž mohou splnit ty nejtajnější – a hlavně vlastní sny.

Vaše Katchaba

 

 

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama