Reklama
 
Blog | Karolína Katchaba Hrubešová

Zdravé BJÚTERÝ – ROK, KDY TO DÁTE

Každému je jasné, že chci-li něco opravdu změnit (například zhubnout), nemám s tím začínat od nějakého určitého data v bližší či vzdálenější budoucnosti (třeba po Novém roce), ale hned. Protože jinak nejspíš nezačnu, a pokud začnu, nejspíš brzy přestanu. Ale na příští Nový rok vás všechny určitě překvapím! 😀

Každému je ale taky jasné, že nevyhodím ty spousty vánočních dobrot (připravovala jsem je hlavně kvůli dětem, pro sebe vážně ne 😀 ) když je jich tu zásoba pomalu na měsíc! A že neodmítnu bavit se (tedy hodovat, popíjet případně jinak nezdravě řádit) s rodinou a přáteli… Co z toho vyplývá? Ať se mi to líbí nebo ne (mně osobně moc ne), většina z nás začne naplňovat svá nová a zásadní životní předsevzetí většinou až po Silvestru. Fitka praskají ve švech, doma statečně čelím bouřím strávníků (Kdo má ty „blafy“ jíst? Každej přece ví, že škvarky jsou všelék!), kroužím s metrem v ruce kolem zrcadla, lámu si končetiny na orbitreku, který jsem si vydupala pod stromeček…

Začátkem dubna ale začínají být fitka smutná a opuštěná (nikdo mě nepřesvědčí, že se všichni sportovci přesunuli do přírody), orbitrek se změnil na docela šikovný věšák… a božská vůně vepřoknedlozéla se opět line domácností… Ale v následujícím roce… však uvidíte!

Dvě rady, pokud nechcete se svým předsevzetím o krásné postavě (nebo kterýmikoli jinými ušlechtilými plány) dopadnout, jak výše uvedeno. Rada první – vytvořte si PLÁN, jak budete své předsevzetí naplňovat. Nemusí být komplikovaný, třeba jen: Fitko pondělí, středa, pátek. A doplňte ho zdravým jídelníčkem na celý týden. Samozřejmě, že můžete fitko vyměnit za vycházky, dokonce i s pejskem. A tak podobně. Opravdu to úplně stačí, pokud ovšem budete svůj plán dodržovat.

Rada druhá: Najděte si inspirační VZOR. Třeba Simonu Krainovou nebo Kim Kardashian, podle zalíbení v těch či oněch (méně plnějších nebo plných) tvarech. Připevněte si na ledničku fotku dotyčné krásky.  Inspirací může ale být i motivační kniha (skvělá je samozřejmě HUBNEME JIDLEMJ) a kdykoli vám bude těžko, zalistujte v ní. Případně se můžete duchovně opřít o hrdin(k)u, co se nikdy nevzdává. Mám ráda detektivky… Co taková Liz Salanderová – Dívka, která si hrála s ohněm? Uznejte, že to pro ni všechno bylo sakra náročnější, než si hrát u mikrovlnky s mugcakem.  Nemáte to vy až podezřele lehké?

TAK DO TOHO!

Možná stačí i jen to heslo. Jasně, že to s ním dáte – už v roce 2020!

 

Přeji všechno nejlepší a hodně úspěchů v Novém roce!

S úctou,

Vaše Katchaba

 

 

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama