Reklama
 
Blog | Karolína Katchaba Hrubešová

Zdravé BJÚTERÝ – STRAVA JE JAKO MANŽELSTVÍ…

Nemůžete při ní podvádět a čekat, že to bude fungovat!

A teď nemyslím, že při jídle pojedete absolutně striktně podle předpisu (Už nikdy buchty od babičky a vánoční řízek, to nepřežiju, já nešťastnice, ach bože!) a vše ostatní si na zbytek života zakážete. To opravdu ne. Jde spis o ten přelomový okamžik, kdy člověk dokáže sám sobě přiznat, že má problém: Jím málo přes den a dojídám se večer? Jím moc? Uždibuju něco po celý den, třeba čokošku? Jím především průmyslové zpracované potraviny? Jím správně složené jídlo, co se týká makroživin?

Někdy je zkrátka potřeba si všechno na rovinu a do detailu zodpovědět, přestat si konečně lhát a začít už konečně dělat něco jinak! A pozor – právě tohle to za vás neudělá… nikdo! Ani já, ani kámoška… Jen vy a vy se s tím musíte poprat a podívat se pravdě do očí. Ano. Jen VY.

Jak na to? Vždy všem doporučuju prvně zkusit začít s vlastní změnou úplně sám/sama. Pokusit se vlastním aktivním přístupem něco změnit, nastudovat postup, který vás zaujme, objevit cestu (diety ne!!!) a pokusit se pak sledovat reakce vlastního těla. Možná to půjde, možná ne. Vyhledám tedy (nejspíš na sociálních sítích) stejně „postižené“. A začnu se radit a shánět informace. A až, když tohle všechno selže nebo jste přesvědčeni, že to sami vážně nedáte (podstatné ale je, že jste v sobě nastartovali VŮLI KE ZMĚNĚ), obraťte se na někoho, kdo výživě rozumí (znovu opakuju – diety ne!!!), na někoho, komu budete věřit a kdo vám nebude cpát předražené výrobky na hubnutí

Nezapomeňte – vy na to máte!
Vaše Katchaba

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama