Reklama
 
Blog | Karolína Katchaba Hrubešová

Zdravé BJÚTERÝ – TO NEZVLÁDNU, JSEM OŠKLIVÁ A NEZAJÍMAVÁ

A co kdybyste ten mindrák postavili na hlavu? Jak? Zkuste věřit, že úspěch je vaší jedinou možností … a nikdy si nepřipouštějte opak! Prostě – kam směřují vaše myšlenky, tam budou směřovat vaše kroky.

Dříve jsem si vždy říkala – to nedám, to nezvládnu, jsem ošklivá, nezajímavá, koho bych já mohla oslnit, koho bych tak já mohla někdy inspirovat atd., atd. Prostě jsem si nevěřila v téměř žádné věci (s kluky už vůbec ne) – jo, a ani vařit jsem neuměla a můj největší foodporn byla čínská kachní polévka z pytlíku . Jakmile jsem měla někde promluvit, klepala jsem se tři týdny předem a bylo mi zle a šíleně jsem se styděla (i dnes nejsem žádný velký řečník, ale pracuji na tom a těší mě vidět ten progres, který s každou akcí, přednáškou, autogramiádou dělám…).

Co za tím je? Zkrátka… postupně (nebyla to žádná legrace a nemůžu vyloučit, že je to boj na celý život) přesvědčuji svou hlavu, že nejsem tak špatná a marná a že na to mám! Že mám na to být spokojená, šťastná a jít si za svými sny . A věřte mi, že s takovým přístupem se vám může podařit hodně .

Nikdy, nikdy, nikdy se nevzdávejte! (Winston Churchill).
Toho se držím. Udělejte to i vy

Vaše Katchaba

 

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama