Reklama
 
Blog | Karolína Katchaba Hrubešová

Zdravé BJÚTERÝ – ZMĚNILA SES… UŽ TO NEJSI TY

 

Změnila? No v to doufám! Kolik z nás si tuhle poznámku o vlastní změně už vyslechlo… A jak jste ji (po kratším či delším úsilí něco se sebou provést) braly? Dotkla se vás anebo potěšila?

Osobně, když něco takového na svou adresu zaslechnu, snažím se to vždy brát jako lichotku. A to i v případě, že ona věta byla míněna coby opak. I podobná zlomyslnost je pro mě totiž signálem, že jsem se někam posunula, vyvíjím se, že má dřina měla smysl a k něčemu vedla… Pokud má změna někomu“nevoní” a má s ní problém, je to jeho věc. Protože je naprosto v pořádku na sobě pracovat… a měnit se.

A je spíš divné nebo přinejmenším zvláštní, když někdo o sobě tvrdí, že je pořád stejný anebo takový dokonce být chce. Doufám, že rozumíte, jak to myslím . Zkrátka – nenechte si mluvit do svých životů a dělejte pokud možno to, co vás baví a činí šťastnými. Pokud víte, co by vám prospělo, je největší chybou uzavřít se do neproniknutelné ulity, předstírat, že tady vůbec nejste a fungovat na autopilota, který je nastaven stále stejně – vstát, postarat se o děti, uklidit, navařit, pohrát si s ratolestmi, uspat děti a padnout do postele unavená, s odpuštěním, „jak stádo tažnejch volů“ (mám od babičky). Ne, jen o tom život vážně není… Každá z nás má právo se měnit a jít za svými sny a cíli!

Holky, tak pome!

Vaše Katchaba

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama